Walka o FlashPoint podejście trzecie. Polskie trio mierzy w zamknięte kwale

Markoś

Aż osiem drużyn awansuje z otwartych kwalifikacji w czterech turach kwalifikacyjnych do zamkniętych eliminacji trzeciego sezonu Flashpoint. Na razie znamy 4 z nich i nie ma w tym gronie polskich formacji. Niemniej drugiego dnia rywalizacji w trzeciej serii kwalifikacyjnej mamy trzy biało-czerwone drużyny, które mogą zdobyć bilety do zamkniętego etapu.

Taką szansę mają Anonymo Esports, Illuminar Gaming oraz los kogutos. Ci ostatni są w najlepszej sytuacji, bo w ich połowie drabinki nie ma ekipy z pierwszej setki rankingu. W ćwierćfinale Koguty podejmą Infinite, obecnie plasującej się na 154. miejscu w zestawieniu HLTV.

Nieco trudniejsze zadanie czeka Illuminar Gaming i Anonymo. Zawodnicy bogdana skonfrontują się z DBL PONEY, gdzie występują m.in. NBK i bodyy. Zwycięzca tego spotkania zagra z wygranym pary Anonymo Esports - OFFSET. Wydaje się, że starcie zespołu innocenta z Portugalczykami powinno być najbardziej wyrównanym meczem ćwierćfinałów. Mamy jednak nadzieję, że wszystkie trzy "polskie ćwierćfinały" zakończą się po myśli naszych rodaków.

Drugiego dnia otwartych eliminacji wystarczy wygrać dwa mecze BO3, by zdobyć przepustkę do zamkniętego etapu. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 18:00. Myślicie, że którejś z polskich ekip uda się zrealizować cel?

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze