DreamHack Open Montreal: Team Kinguin walczy o przepustkę do fazy pucharowej

Kinguin Montreal Foto: Team Kinguin

Zawodnicy Team Kinguin mają za sobą nieudany początek kanadyjskiego turnieju. W pierwszym meczu ponieśli porażkę z Red Reserve. Teraz muszą być bezbłędni. Aby awansować do fazy pucharowej muszą pokonać eUnited, a później odegrać się na szwedzkiej ekipie.

Podczas podróży do Montrealu Pingwiny miały sporego pecha. Po wylądowaniu w Kanadzie zawodnicy dowiedzieli się, że ich bagaż jeszcze dotarł na miejsce. Przewoźnik zapodział torby i nie był w stanie dostarczyć przed rozpoczęciem rozgrywek. Wprawdzie gracze zaopatrzyli się w nowy sprzęt, ale zaistniała sytuacja była źródłem niepotrzebnego stresu, który mógł negatywnie odbić się na wyniku.

W pierwszym pojedynku reprezentanci Team Kinguin zmierzyli się z Red Reserve. Polacy mieli kilka momentów, kiedy kontrolowali przebieg spotkania, ale na ostatniej prostej zabrakło im skuteczności. Na ich koncie pojawiła się pierwsza porażka. Teraz muszą wygrać pozostałe mecze, aby zapewnić sobie miejsce w fazie pucharowej. O 16:00 staną naprzeciw eUnited. Jeśli odniosą zwycięstwo to o 22:00 dostaną szansę na rewanż z Red Reserve.

Zobacz komentarze