Dobra gra Illuminar nie wystarczyła. Heroic i CR4ZY meldują się w półfinałach

stavn
stavn Foto: ESL

Już pierwszego dnia DreamHack Open Atlanta Illuminar Gaming mogło zapewnić sobie awans do półfinału. Musiało tylko zwyciężyć głównego faworyta turnieju - Heroic.

Heroic to najwyżej sklasyfikowana w rankingu HLTV drużyna na tym turnieju (#16 miejsce na świecie). Illuminar rozbudziło nasze nadzieje na szybki awans do dnia finałowego. Marzenia jednak musimy odłożyć przynajmniej do jutra. Heroic rzeczywiście pokazało znakomitą formę. Zaczęło od prowadzenia 3:0, ale Illuminar zdołało szybko odrobić straty i wyjść na jednopunktowe prowadzenie. Niestety Duńczycy wrócili ze zdwojoną siłą i do przerwy prowadzili 10:5. Po wznowieniu gry Heroic systematycznie powiększało prowadzenie. IHG nie złożyło jednak broni i doprowadziło do sytuacji 13:15. Niestety udany force rywali zapewnił im upragniony awans do półfinału.

Heroic jako pierwsza drużyna zameldowała się w 1/2 finału DreamHack Open Atlanta. Najlepszą drużyną w grupie B zostało za to CR4ZY, które najpierw pokonało Chaos, a potem także pogromców Virtus.Pro - INTZ.

Zobacz komentarze