DreamHack ogłasza turnieje na 2019 rok!

Dreamhack Open
Dreamhack Open Foto: DreamHack

Tydzień temu zakończył się ostatni z turniejów z serii DreamHack Open zaplanowanych na ten rok, ale włodarze organizacji już ogłosili, że powróci ona w 2019.

Podobnie jak w tym mijającym, DH Open będzie miał 7 przystanków, a cały cykl turniejów będzie organizowany po raz 8. z rzędu. W 2019 na esportowej mapie DH Open nie zobaczymy już Valencii i Austin. Pierwsze miasto gościło cykl w dwóch ostatnich latach, natomiast drugie przez trzy. Co jednak ciekawe, przyszyły rok będzie debiutem Rio de Janeiro w kalendarzu DH Open. Tam również odbędzie się inauguracja sezonu. Swój pierwszy raz w 2019 roku będzie miał też Rotterdam, jednak już od września wiedzieliśmy, że Holandia będzie gospodarzem jednego przystanku, a Rotterdam wydaje się idealnym miejsce do tego.

- Będzie to 8. rok DreamHack Open, co jest ekscytującym krokiem dla nas, niewiele cykli esportowych działało tak długo - powiedział Michael Van Driel, dyrektor ds. Produktów w DreamHack AB, - Zwiedzanie nowych lokalizacji zawsze jest naszym celem, a z nowymi przystanki w Brazylii i Holandii jesteśmy pewni, że będzie to rok do zapamiętania. "

Open-Stops-2019 Foto: DreamHack
Zobacz komentarze