HEROIC zatrzymane. s1mple się rozpędza i bierze na cel Gambit

Natus Vincere
Natus Vincere Foto: Bart Oerbekke / ESL

Pierwszy kwartał 2021 roku na arenie międzynarodowej, to dominacja dwóch ekip - HEROIC i Gambit Esports. Teraz aplikację do grona mocarzy zgłasza Natus Vincere, które odpaliło Duńczyków w półfinale DreamHack Masters Spring 2021 i mierzy w poskromienie także Rosjan.

Zanim o pojedynku z Gambit, to poświęćmy chwilę rywalizacji w półfinale. NaVi mierzyło się z HEROIC, które nie dość, że wyglądało bardzo dobrze do tej pory, to przecież zostało wzmocnione przez Nicolaia "HUNDENa" Petersena. Jako drużyna Duńczycy może i wyglądali lepiej, ale NaVi miało w swoich szeregach Oleksandra "s1mple" Kostylieva. Ukraiński snajper zgromadził 87 eliminacji i powiedzmy wprost, wygrał ten mecz dla swoich kolegów.

W finałowej rywalizacji z Gambit Esports jeden S1mple nie wystarczy, co pokazał mecz tych drużyn, zwieńczający rywalizację w grupie A. Wówczas góra wyszli gracze Gambit, ale finałowe starcie z pewnością będzie miało inny przebieg. Szczególnie, że zobaczymy tam rywalizację BO5.

Bez względu na ostateczny rezultat, Natus Vincere i tak pewnie będzie zadowolone z tego, jak funkcjonuje ich drużyna z Valeriym "B1T" Vakhovskiym. Ciekawe czy zdecydują się na wprowadzenie 18-latka na kolejne turnieje.

Zobacz komentarze