innocent i mhL w jednej ekipie. Ruszają kwalifikacje DreamHack Masters

innocent
innocent

Kolejny wielki turniej na horyzoncie, więc i kolejne kwalifikacje dla regionu europejskiego. To oznacza, że polskie drużyny ruszają do wali. Przed nami otwarty turniej kwalifikacyjny do DreamHack Masters Winter 2020.

Na starcie zamelduje się wiele ciekawych, rodzimych miksów. Najbardziej intrygująco zapowiada się ekipa POLAND, którą współtworzyć będą Paweł „innocent” Mocek, Karol „rallen” Rodowicz, Paweł „byali” Bieliński, Miłosz „mhL” Knasiak i Patryk „Sidney” Korab. Swego rodzaju debiut zaliczy zespół o wdzięcznej nazwie "Farming Simulator". Tam z kolei zobaczymy, powracających do wspólnej gry Oskarisha, mono i STOMPA, w towarzystwie Piotra „morelza” Taterki i Mateusza „n0tice” Wolniaka.

Oczywiście swojej sznasy bedą szukać też czołowe polskie ekipy. W grze zobaczymy m.in. HONORIS, Liquid Biceps, Illuminar Gaming, Izako Boars czy x-kom AGO. Oj ciekawie wyglądało by starcie ekipy mhLa i x-kom AGO. W kwalifikacjach swoich sił spróbuje także, w której poniekąd debiut zaliczy Kacper „Riczi Maszynka” Benc. To o tyle ciekawe, że zawodnik, który jest związany kontraktem z Team Gaminate, potencjalnie może zagrać na swoją ekipę, bo fr3nd i spółka też przystąpią do rywalizacji.

Wszyscy chętni do spróbowania swoich sił, mogą się zapisać tutaj do 17:55. Zawody ruszają pięć minut później. Awans do zamkniętych, europejskich kwalifikacji DreamHack Masters Winter 2020 wywalczą sobie cztery najlepsze formacje.

Zobacz komentarze