devils.one zdobywa bilet na finały GG League w Poznaniu

devils.one Foto: devils.one

"Diabły" zapewniły sobie miejsce obok x-kom na GG League 2019 w Poznaniu. Drużyna Mikaila "Maikelele" Billa, pomimo fantastycznej formy, uległa polskiemu zespołowi.

Po drodze na szczyt devils.one bez większych problemów pokonało PRO100, ALTERNATE aTTaX oraz Tricked. W ostatnim starciu Polacy zniszczyli NoChance wynikiem 2 do 0.

Zespół Wiktora "TaZa" Wojtasa rozpoczął bitwę od Traina. "Diabły" miały problemy w pierwszej połowie, choć to właśnie one wybrały tę mapę. Jesse "zehN" Linjala popisał się wyjątkowymi umiejętnościami i starał się odebrać rywalowi szansę na awans do GG League 2019. W końcu devils.one, które było wspierane okrzykami kibiców, obudziło się po stronie antyterrorystów. Dzięki skutecznej, drużynowej grze biało-czerwoni pokrzyżowali przeciwnikom plany i zdobyli jedno oczko na swoje konto.

devils.one 16:12 NoChance (Train)

Dalsze losy spotkania miały rozstrzygnąć się na mapie Dust II. Był to drugi raz, kiedy "Diabły" walczyły na "piaskach" podczas tych kwalifikacji. Devils.one wygrało obydwie rundy pistoletowe i naprawdę dobrze współpracowało przez całe spotkanie. Zaowocowało to pewnym zwycięstwem i awansem na finały GG League 2019 w Poznaniu.

devils.one 16:8 NoChance (Dust II)

GG League 2019 odbędzie się w dniach 13-14 lipca w Poznaniu. Zespoły, które pojawią się na turnieju, powalczą o pulę nagród wynoszącą 100 tysięcy euro. Spośród tej kwoty aż połowa pieniędzy trafi na konto zwycięzcy.

Zobacz komentarze