devils.one podejmie ostatniego rywala grupy B w EPL! Polacy zmierzą się z Heroic

devils.one
devils.one Foto: devils.one

"Diabły" zaczęły porażką przeciwko FaZe Clan, lecz wczoraj fantastycznie zaprezentowały się w starciu z NiP. Dziś Polacy podejmą Heroic, a poprzedni rywale devils.one zawalczą między sobą.

Drużyna Wiktora "TaZa" Wojtasa jest jedynym reprezentantem Polski w EPL. W poprzednich starciach w Leicester devils.one prezentowało bardzo ciekawego Counter-Strike'a, nawet w przegranym meczu przeciwko Nikoli "NiKo" Kovačowi i spółce. Tam "Diabły" na obu mapach zdobyły zaledwie 10 punktów, ale wszystko odmieniło się w starciu z NiP, które wcześniej bez problemu poradziło sobie z Heroic. Polscy fani mogli być zaniepokojeni wyjątkowo dobrą formą Patrika "f0resta" Lindberga, ale na szczęście ten zawodnik nie zaprezentował się w środowym spotkaniu aż tak groźnie. Ekipa devils.one pomimo problemów na Overpassie pokonała Szwedów wynikiem 2:1.

Zespół Adama "friberga" Friberga stawiał opór NiP i FaZe Clanowi, aczkolwiek był on daremny. Pod względem bilansu rund w walce z Ninjas in Pyjamas, duńsko-szwedzka ekipa wypadła bardzo podobnie jak devils.one. Szwedzi o 18:20 podejmą europejską formację, natomiast "Diabły" stoczą o godzinie 22:00 wyrównaną walkę z Heroic. Jeśli drużyna friberga przegra to spotkanie, pożegna się z dalszą grą w ESL Pro League.

Zobacz komentarze