devils.one czeka niełatwy mecz! Polacy podejmą NiP w EPL

devilsone
devilsone Foto: devils.one

We wczorajszym spotkaniu devils.one przegrało z FaZe Clan, które aktualnie jest w szczytowej formie. Z kolei NiP zwycięsko wyszło z wyrównanej walki przeciwko Heroic. Która ekipa dziś zatriumfuje?

Mecz niełatwy, bo Patrick "f0rest" Lindberg eliminuje wszystkich na swojej drodze. Zawodnik niczym bestia wszedł w ESL Pro League i na trzech mapach wykręcił statystyki 98-55. Powrót Dennisa „dennisa” Edmana do Ninjas in Pyjamas najwidoczniej bardzo pomógł drużynie. Z kolei "Diabły" mają ciekawe pomysły na grę, choć wczoraj uległy one zespołowi FaZe Clan, który od BLAST Pro Series Miami jest w szczytowej formie. Szwedzi aktualnie nie są tak mocni jak formacja Nikoli "NiKo" Kovača, aczkolwiek stanowią oni realne zagrożenie. Warto wspomnieć, że nie tylko devils.one wkroczy dziś na pole bitwy. Wspomniany FaZe Clan zmierzy się z ekipą Adama "friberga" Friberga.

Spotkanie FaZe kontra Heroic odbędzie się o godz. 18:25, natomiast devils.one podejmie NiP dopiero o godz. 22:00. Transmisja dostępna jest tutaj.

Zobacz komentarze