Device kwestionuje zasadność kupowania AWP w obecnej mecie!

device Foto: Materiały prasowe

Obecnie jedną z najpopularniejszych broni po stronie terrorystów stało się SG 553. Broń jest trzecią najczęściej wybieraną w grze w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Duński snajper występujący obecnie w Astralis zastanawia się nad sensem zakupu AWP przeciwko SG 553.

Swoją opinię Device wyraził za pomocą instagrama, tuż po meczu przeciwko BIG w którym zdobył 66 zabójstw, część z nich właśnie z broni snajperskiej przeciwko SG.

device

Słowa dają do myślenia tym bardziej, że zostały wypowiedziane przez jednego z najlepszych graczy na świecie. Opinię też podzielają inni profesjonaliści. Uważają, że SG oferuje bardzo dużą dokładność z pierwszej wystrzelonej kuli i jest szybkostrzelne. Przybliżenie pozwala na pojedynkowanie się ze snajperami na duże odległości, co z AK nie było tak łatwe.

Valve stara się zbalansować w jakiś sposób broń, rozważają podwyższenie jej ceny, jednak czy to okaże się zbawienne? Wydaje się, że nie. Gracze dalej będą chętnie kupowali SG mimo wyższej ceny skoro umożliwia im lepsze pojedynkowanie się.

Zobacz komentarze