Decydujące starcia tytanów. Dziś poznamy zwycięzcę finałów BLAST Premier

s1mple zywoo
s1mple zywoo

Absolutna światowa czołówka pojawiła się podczas BLAST Premier Global Final 2020. Po pięciu dniach rywalizacji na placu boju pozostały tylko trzy ekipy. Natus Vincere, Team Vitality i Astralis rozstrzygną dzisiaj miedzy sobą spór o 600 tys. dolarów i pierwsze trofeum w 2021 roku.

Podczas finałowego dnia rywalizacji będziemy najpierw oglądać pojedynek Natus Vincere - Team Vitality, którego zwycięzca będzie później rywalizował z Astralis. Francuzi wygrali trzy ostatnie mecze z reprezentantami regionu CIS i z pewnością powinni być traktowani jako faworyci, tylko ukraińska lokomotywa rozpędza się coraz mocniej z każdym kolejnym spotkaniem.

NaVi w typowy dla siebie sposób zaczęło zmagania w turnieju, bo od porażki z Team Liquid. Później byli nieomylni, a s1mple wyczyniał absolutnie magiczne rzeczy. Vitality dla odmiany zaczęło dobrze, a potknęło się dopiero w upper bracket final, w starciu z Astralis. Duńczycy są faworytem finałowego dnia, bo jeszcze nikt nie zdołał im odebrać punktów, ale nie jest powiedziane, że tak pozostanie.

Nas cieszy przede wszystkim fakt, że w grze zobaczymy trzech najlepszych zawodników 2020 roku - Oleksandra "s1mple" Kostylieva, Nicolaia "dev1ce" Reedtza oraz Mathieu "ZywOo" Herbauta. Który z nich zgarnie trofeum? Dowiemy się tego niedzielnego wieczoru oglądając polską transmisję na EsportNow.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze