Co powiecie na nowego Tuscana? Zobaczcie jak wygląda

de_tuscan
de_tuscan Foto: twitter.com/Nors3

Jak zapewne wiece, prace nad de_tuscan dla Counter-Strike: Global Offensive trwają od dłuższego czasu. Teraz jednak wiemy, że mapa jest bliżej powrotu. Na streamie Erika „fl0ma” Floma pojawił się jeden z architektów, który oprowadził streamera i jego kompanów, bo nieoficjalnej wersji mapy.

Pierwsze poważne i rzetelne informacje o pracach nad Tuscanem dostaliśmy na początku tego roku, gdy architekci projektu, czyli Colin „brute” Volrath oraz catfood, udostępnili beta trailer mapy..

>> Jaka jest przyszłość tuscana?

Teraz jednak poszli o krok dalej, bo pokazali ją na oficjalnym streamie. catfood pojawił się na transmisji Erika „fl0ma” Floma, gdzie jemu oraz jego kolegom zrobił wycieczkę po całej mapie. Goście mogli zdawać pytania, dopytywać o różne szczegóły i zgłaszać uwagi.

Trzeba zaznaczyć, że wizualnie mapa prezentuje się znakomicie. Znacząco poprawiono widoczność, która była problematyczna w poprzednich wersjach. Jedną z największych zmian jest brak kraty w ziemi, która była nieodłącznym elementem areny w CS 1.6 i Source. Zresztą sami zobaczcie i wyciągnijcie wnioski. Trzeba jednak zaznaczyć, że de_tuscan w CS:GO jest bliżej niż dalej.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze