Danger Zone, czyli nowa aktualizacja CS:GO (Wideo)

Danger Zone Foto: Valve

W czwartek wieczorem Valve, czyli producent gry Counter-Strike: Global Offensive, wydało na świat nową aktualizację. Jej największym i najbardziej istotnym elementem jest tryb Battle Royale nazwany Danger Zone.

Tryb gry Danger Zone skupia się na pojedynkach 1vs1 i 2vs2. W zależności jaką formułę wybierzemy, wzrośnie liczba uczestników. Przy pojedynkach indywidualnych na serwerze zagości 16 zawodników, natomiast przy rozgrywce dwójek mamy ich 18. Każda starcie trwa 10 min i oparte jest na zasadach Battle Royale. Gracz wybiera miejsce z rzutu i na lince z helikoptera zjeżdża we wskazane miejsce. Jego zadaniem jest zgromadzenie lub kupienie, za pieniądze znalezione na mapie lub zarobione za eskortowaniu zakładników, jak najlepszego ekwipunku i wyeliminowanie rywali.

Valve wprowadziło także nową z skrzynkę z wyposażeniem, gdzie m.in. znajduje się, wyczekiwany przez graczy AK-47 Asimov. W sumie w kontenerze dostępnych jest 17 nowych skórek do broni oraz rzadkie noże Horizon.

Danger Zone Collection Foto: Valve

Jest także dostępny bonus dla użytkowników PRIME. Jeśli taki gracz zdobędzie 250 punków doświadczenia w trybie Danger Zone, otrzyma pistolet maszynowy MP5-SD ze skinem Lab Rats. Czas na zdobycie prezentu jest tylko do 9 stycznia 2019 roku.

Zobacz komentarze