Czy ex-x-kom team zagra w Games Clash Masters? Organizatorzy odpowiadają

STOMP
STOMP Foto: Games Clash Masters

Ostatnio STOMP w ostrych słowach wypowiedział się na temat tego, jakby się czuł, gdyby odebrano jego zespołowi slot w Games Clash Masters. Tak właśnie się stało, ale ex-x-kom team nadal ma szansę pojawić się w Trójmieście.

– Pod koniec maja, w trakcie turnieju kwalifikacyjnego do Games Clash Masters, drużyna x-kom team wygrała zaproszenie do finału Games Clash Masters w Gdyni. Po połączeniu się dwóch organizacji kilka dni temu, x-kom team oraz AGO Esports, stały się one jednym klubem x-kom AGO. Podjęliśmy decyzję, że zaproszenie do finału Games Clash Masters w Gdyni zostanie przekazane nowo powstałej drużynie x-kom AGO. Będzie to pierwszy turniej LAN-owy, gdzie oficjalnie zagra nowy skład, który zostanie wyłoniony wskutek kilkumiesięcznych obserwacji oraz programów treningowych organizacji. Wierzymy, że będzie to niesamowite doświadczenie oraz okazja dla wszystkich polskich kibiców do wsparcia Jastrzębi – czytamy w oświadczeniu Games Clash Masters.

– Zwycięstwo drużynie x-kom team na stadionie PGE Narodowym zapewnili gracze Oskarish, Innocent, Reatz, Mono oraz Stomp, którzy obecnie mimo braku organizacji deklarują wspólną grę. Respektujemy ich zwycięstwo i podjęliśmy decyzję, że jeśli do końca lipca przedstawią organizację, w barwach której zagrają, a w jej skład wejdzie minimum czterech graczy zwycięskiego składu z PGE Narodowego, to z przyjemnością przekażemy im zaproszenie bezpośrednio do wielkiego finału Games Clash Masters, który odbędzie się 21-22 września w Gdynia Arenie. Tego, że piątka czołowych graczy z zaproszeniem na nasz turniej nie będzie długo czekać na organizację jesteśmy więcej, niż pewni – czytamy dalej.

Zobacz komentarze