Cztery polskie formacje pozostały na placu boju o DreamHack Masters Malmö

Adwokacik Foto: PLE

Otwarte eliminacje DreamHack Masters Malmö miały być pierwszym, powakacyjnym sprawdzianem dla czołowych polskich ekip. Niestety niektóre oblały go z kretesem. Jak na przykład Virtus.Pro, które odpadło już w pierwszym meczu. Niemniej na koniec dnia zostały cztery polskie formacje, które dziś o 18:00 będą kontynuowały swoją walkę o sloty w zamkniętych eliminacjach.

AVEZ Esport, Actina PACT, adwokacik oraz One More Time - to ekipy, które zobaczymy drugiego dnia zmagań w otwartych eliminacjach DreamHack Masters Malmö. Szczególnie cieszy postawa ekipy Olka 'hadesa' Miskiewicza, która po raz kolejny udowadnia swoją wartość. Przypomnijmy, że OMT niedawno jako jedyna polska ekipa zakwalifikowali się na GG.BET Beijing Invitational. Dziś będzie miała szanse na kolejny sukces.

To był też dzień rozczarowań, bo nie każdy poradził sobie tak jak młodzież z AVEZ czy OMT. Tylko na jedno zwycięstwo stać było Illuminar Gaming czy Izako Boars, a Virtus.Pro odpadło już w pierwszy meczu. Zawiodło również Aristocracy, które kontynuuje swoją niekorzystną serię przegrywania w otwartych kwalifikacjach.

Niemniej liczymy na tych, którzy zostali w grze i potrzebują jeszcze 2 zwycięstw, by awansować do zamkniętych kwalifikacji. Kontynuacja zmagań dziś o godzinie 18:00.

Mecze Polaków w otwartych kwalifikacjach DH Malmo:

  • One More Time vs pro100
  • AVEZ Esport vs BudapestFive
  • PACT vs Jalapeno
  • adwokacik vs FATE Esports 

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze