Cztery drużyny, trzy sloty. Kto uzupełni stawkę zamkniętych kwalifikacji ESL MP?

CLEANTmix
CLEANTmix Foto: Polska Liga Esportowa

Jak podają organizatorzy, blisko 300 formacji wzięło udział w drugich otwartych kwalifikacjach wiosennego sezonu ESL Mistrzostw Polski. Po środowej rywalizacji pozostało ich już jedynie 4, a miejsc w kolejnym etapie trzy.

W pierwszym półfinale zobaczymy Tarczyński Protein Team i Gloria Victoribus Clan. Faworytem oczywiście są zawodnicy inwooda, który z poprzednich eliminacji odpadli po starciu ze StylemDunów. Gloria Victoribus Clan, to drużyna, której nazwy prawdopodobnie nie znało zbyt wielu sympatyków, ale po tym jak oprawili Emeritos Banditos, na pewno ich grono fanów się powiększyło. Trzeba przyznać, że chłopaki w tym starciu pokazali bardzo poukładaną i skillową grę.

W drugim starcu zawodnicy CLEANTmix podejmą ntripleog. Drużyna z organizacji braci Ekes przeszła poważne zmiany kadrowe, a MdN mocno odmłodził swój zespół. Widać, że jest to drużyna zmotywowana i pewna siebie, co pozwala myśleć, że to właśnie dla nich przypadnie jeden z trzech dostępnych slotów w zamkniętych kwalifikacjach.

Przypomnijmy. Trzy z czterech tych drużyn awansują do zamkniętych kwalifikacji. Mecze rozpoczną się o godzinie 17:00 i zobaczymy BO3.

  • Tarczyński Protein Team vs. Gloria Victoribus Clan
  • CLEANTmix vs. ntripleog

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze