Czas poznać najlepszą ekipę w kraju. Startuje LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów

LOTTO Puchar Zdobywców Pucharu Foto: Materiały prasowe

Najlepsza ekipa ESL Mistrzostw Polski, triumfator Polskiej Ligi Esportowej, zwycięzca ubiegłorocznej edycji Good Game League i ekipa, która na tych turniejach pokazała się z dobrej strony, czyli PACT będą rywalizować o 70 tysięcy złotych w LOTTO Pucharze Zdobywców Pucharów. Pierwszy mecz o godzinie 11:00.

W pierwszym spotkaniu spotkaniu zobaczymy odświeżony skład x-kom team i podbudowane drugim miejscem na WESG AGO Esports. Teoretycznie faworytem są Jastrzębie, ale x-kom team po dołączeniu innocenta i reatza wydaje się być jeszcze mocniejszy niż wcześniej. Gruby i spółka na pewno nie będą mieli łatwego zadania.

O 14:00 na plac boju wejdzie devils.one, czyli przemeblowane Team Kinguin, którego drużyna triumfowała w ESL Mistrzostwach Polski. Ich rywalem będzie PACT, drużyna, która według organizatorów zrobiła najlepsze wrażenie w ostatnich miesiącach. Czy PACT postawi się uczestnikom ESL Pro League?

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem będziecie mogli oglądać tutaj. Łączna pula nagród turnieju to 70 tysięcy złotych, z czego zwycięzca zgarnie 50 tysięcy złotych.

Zobacz komentarze