Czas na powrót do codzienności. AGO Esports i x-kom team w internetowych rozgrywkach

AGO Esports Foto: AGO Esports

W trakcie IEM Katowice nie było wielu okazji do oglądania polskich zawodników. Pora nadrobić zaległości. Na początek x-kom team podejmie NoChance w ramach pierwszego sezonu LOOT.BET. Nieco później reprezentanci AGO Esports zmierzą się z Teamem Spirit. Stawką spotkania będą punkty w klasyfikacji ESEA MDL.

Miesiąc temu zawodnicy x-kom teamu przystąpili do rywalizacji w rozgrywkach LOOT.BET. Przez ten czas zdobyli dwanaście punktów, które zagwarantowały im piąte miejsce w tabeli. Faza zasadnicza powoli dobiega końca. Tylko cztery czołowe drużyny otrzymają przepustkę do dalszej części zmagań. Polacy muszą dać z siebie wszystko, aby przedostać się do strefy premiowanej awansem. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie ekipa NoChance, która wielokrotnie sprawiała niespodzianki w starciach z faworyzowanymi przeciwnikami. W składzie zespołu występują między innymi Mikail „Maikelele” Bill oraz Kevin „kRYSTAL” Amend.

17:00 – x-kom team vs NoChance – BO3

Wczoraj zawodnicy AGO Esports zostali mistrzami w trybie Danger Zone podczas imprezy w katowickim Spodku. Dzisiaj muszą już wracać do rywalizacji w swojej nominalnej dyscyplinie. „Jastrzębie” spotkają się na serwerze z Teamem Spirit. Ukraińsko-rosyjska formacja zakwalifikowała się na Majora, ale szybko pożegnała się z turniejem. Biało-czerwoni muszą szybko podreperować swoją pozycję. Do tej pory wygrali tylko sześć spośród czternastu rozegranych meczów.

20:00 – AGO Esports vs Spirit – Mirage

Zobacz komentarze