Czas na podejście numer trzy. Polskie zespoły znów zagrają w kwalifikacjach do Minora

devils.one Foto: GG League

Oby sprawdziło się stare powiedzenie "do trzech razy sztuka". O 17:oo rozpoczną się trzecie już eliminacje do europejskiego Minora. Na razie żaden polski zespół nie zakwalifikował się na główny turniej.

Tym razem znów nie będzie łatwo. Do rywalizacji na pewno nie przystąpi x-kom team. Jeden z zawodników będzie w czasie kwalifikacji brał ślub, więc co zrozumiałe drużyna musiała zrezygnować ze startu w rozgrywkach. Na razie do kwalifikacji nie zapisały się też AGO Esports i ACTINA PACT.

Znanych wszystkim twarzy jednak nie zabraknie. Fani na pewno zobaczą: Aristocracy, AVEZ Esport, Virtus.pro, Codewise Unicorns i Polbit Pogoń Szczecin. Poza zespołami organizacji zobaczymy też sporo "miksów". Walki o miejsce na minorze podjęli się Youngsters (Dawida „xype’a” Lacha zastąpi Konrad „koyot” Hadała), MIKSTURA, OrgSeekers oraz Denzaaa.

Mimo że kalifikacje rozpoczną się 31 maja o godzinie 17:00, to na ostateczne rozstrzygnięcia trzeba będzie poczekać do 1 czerwca. Na Minora awansują dwie najlepsze drużyny.

Zobacz komentarze