Zmiany w składzie Virtus.pro! Wkracza YEKINDAR

Nowy skład Virtus.pro Foto: Virtus.pro

Kazachska ekipa od samego początku w nowych barwach prezentowała się fatalne. Teraz przyszła pora na pierwsze zmiany.

Tak naprawdę od czasu berlińskiego Majora, Dauren "AdreN" Kystaubayev i jego koledzy nie mogą być zadowoleni z wyników. Seria bardzo słabych występów spowodowała, że doszło do pierwszych roszad w ekipie Virtusów.

- Jestem podekscytowany dołączeniem do legendarnych Niedźwiedzi i graniem w ich szeregach. Poznałem już chłopaków i jestem pewien, że będziemy w stanie osiągnąć razem adekwatne wyniki i sprawić, że fani będą z nas dumni. Jestem wdzięczny managementowi Pro100, zawodnikom i fanom - współpraca z Wami była wspaniałym doświadczeniem! - mówił w oficjalnym oświadczeniu YEKINDAR.

Nowym zawodnikiem VP został Mareks "YEKINDAR" Galinskis, który wcześniej przez wiele miesięcy reprezentował pro100. Łotysz zastąpi Timura "bustera" Tulepova. Decyzja jest o tyle niezrozumiała, że buster był jednym z tych zawodników, do których można mieć najmniej pretensji, w przeciwieństwie do AdreNa czy SANJIEGO. Buster trafi jednak na ławkę rezerwowych, co nie oznacza definitywnego rozstania z zespołem, a wręcz przeciwnie. Zanosi się, że zawodnik powróci jeszcze do składu.

Oprócz zmian w podstawowej piątce, doczekaliśmy się również transferó na zapleczu niedźwiedziej drużyny. Drugim trenerem VP został Alexey "Flatra" Zlobich, a psychologiem Maxim "MaAd" Goncharov.

Zobacz komentarze