Ponad milion graczy w CS:GO po raz kolejny!

CS_GO
CS_GO Foto: Esportmania.pl

Od pewnego czasu coraz częściej powtarza się, że Counter Strike: Global Offensive to martwa gra i liczba jej aktywnych graczy spada. Wszystko to ma dziać się za sprawą tego, że Valve rzekomo nie dba o swój produkt, a sama gra staje się nudna, monotonna i bez żadnych ciekawych zmian. Nic bardziej mylnego, CS:GO czuje się świetnie i ma ogromną rzeszę fanów!

Fakt faktem poprzednie miesiące nie przyniosły żadnych poważniejszych zmian czy ciekawych urozmaiceń dla graczy. Ostatnia operacja zakończyła się wraz z początkiem kwietnia tego roku. Nie oznacza to jednak, że spada popularność CS:GO. Wczoraj, platforma Steam zarejestrowała ponad milion aktywnych graczy w jednym momencie!

Bez wątpienia jest to wynik imponujący. Drugie miejsce zajął inny tytuł od Valve, Dota 2. Jednak różnica pomiędzy CS:GO, a Dotą jest ogromna i wynosi prawie 400 tysięcy graczy. Podium zamknęło PUBG.

Jak widać, komentarze społeczności na temat CS:GO nie potwierdzają fakty liczbowe, a te są zdecydowanie na korzyść deweloperów. Kto wie, może najbliższe tygodnie lub miesiące poprawią wczorajszy wynik?

Milion graczy CS:GO Foto: Steam
Zobacz komentarze