635 dni rozłąki zakończone. Vegi powraca do PACT!

vegi Foto: Materiały partnera

W połowie kwietnia 2019 roku PACT ogłosiło, że z organizacją żegna się Arek „Vegi” Nawojski, który odszedł wówczas do jeszcze polskiego Virtus.pro. Po 635 dniach rozłąki przyszła pora na oficjalny powrót, o którym oficjalna informacja pojawiła się już dzisiaj!

W ostatnich dniach ze składu PACT odszedł Krzysztof „Goofy” Górski. Szybko pojawiły się plotki na temat tego, kto dołączy na jego miejsce. Od samego początku na potencjalnego zastępcę wskazywano właśnie Vegiego. Na potwierdzenie tych informacji nie trzeba było długo czekać. Organizacja już dziś opublikowała w mediach społecznościowych film witający z powrotem byłego zawodnika.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach Vegi reprezentował barwy IlluminarGaming. Jednakże w związku z tamtejszymi problemami kadrowymi cały skład został przesunięty na ławkę rezerwowych. Jak widać, Arek długo nie poszukiwał nowego pracodawcy.

Czy transfer do byłej organizacji pozwoli Vegiemu wrócić do najlepszej dyspozycji? To pytanie zapewne zadają sobie fani i eksperci, którzy liczą, na to, że nowy-stary zawodnik pozwoli PACT zawojować na europejskiej scenie CS:GO.

Zobacz komentarze