Trwa rozbiór Copenhagen Flames. Farlig dołącza do GODSENT!

Farlig Foto: Twitter/GODSENT

Mikail "Maikelele" Bill nie ma szczęścia do tworzenia składów. Kolejny raz został wyrzucony z ekipy, którą sam stworzył.

Farlig zastąpi w GODSENT właśnie Maikelele, który jest jednym z dwóch zawodników, który grał w oryginalnym składzie NoChance pod koniec 2018 roku.

- Dowiedziałem się o tym w czwartek o północy i najwyraźniej trzy godziny zajęło im znalezienie zastępcy. Trzy godziny, które zabrały zespół, który stworzyłem, nad którym wyjątkowo ciężko pracowałem od listopada 2018. [...] Jestem zawiedziony, bo wspierałem mocno zawodników i nie patrzyłem na wady, aby znaleźć w nich to co pozytywne, a nie negatywne. Nie dostałem tego w zamian. Dziękuję kibicom za wsparcie, które od nich otrzymuje przez te wszystkie lata - skomentował całą sprawę Maikelele.

Copenhagen Flames straciło już trzeciego zawodnika w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Wcześniej duńską ekipę opuścił Asger "AcilioN" Larsen, który przeniósł się do MAD Lions, a także Rene "TeSeS" Madsen, który dołączył do Heroic. GODSENT w nowym składzie zadebiutuje już 25 maja w ramach DreamHack Masters, w meczu przeciwko FaZe.

Zobacz komentarze