Polacy, liczymy na Was! - kwalifikacje do cs_summit 6

AVEZ

Długi weekend służy naszym zawodnikom CS:GO. Cztery polskie ekipy zawalczą o awans do zamkniętych kwalifikacji.

Na początku trzeba dodać, że w zamkniętych kwalifikacjach zobaczymy przynajmniej jeden z naszych zespołów. W każdym z ćwierćfinałów zagra drużyna reprezentowana przez Polaków. Wystarczy zwyciężyć w jednym meczu, aby awansować do dalszej fazy rozgrywek. Przegrani jednak walczyć będą dalej w dolnej drabince, a najlepsi również uzyskają awans.

Trzeba szczerze powiedzieć, że wszyscy dzisiejsi przeciwnicy są spokojnie zespołami do pokonania. x-kom AGO będzie walczyć z mixem Japaleno, a ACTINA PACT zmierzy się z byłym zespłem TudsoNa, Team Secret. GRAFICIARZE, drużyna Łukasza "splawika" Jahnsa i Kacpra "kapera" Słomę, spróbują pokonać Bułgarów z FATE Esport. Do rywalizacji stanie również AVEZ Esport. Ośmiornice, z Pawłem "byalim" Bielińskim będą musiały pokonać Nordavind.

Wszystkie spotkania odbędą się w formacie BO3 i rozpoczną się o godzinie 13:00. cs_summit 6 będzie turniejem, w którym będzie można zdobyć punkty Regional Major Ranking, na podstawie których wyłonieni zostaną uczestnicy ESL One Majora w Rio de Janeiro.

Ćwierćfinały otwartych kwalifikacji cs_summit 6:

  • AVEZ Esport - Nordavind (13:00)
  • Actina PACT - Team Secret (13:00)
  • GRAFICIARZE - FATE Esports (13:00)
  • x-kom AGO - Japaleno (13:00)
Zobacz komentarze