Nowa operacja wreszcie w CS:GO!

Operation Broken Fang
Operation Broken Fang Foto: Valve

Ostatnie plotki i różne doniesienia mogły na to wskazywać, ale oficjalnych informacji brakowało. Całe szczęście długo nie trzeba było czekać, aż nowa operacja wreszcie została dodana do gry. Dziś w nocy Valve zaprezentowało operację Broken Fang!

W nocy na przełomie 3 i 4 grudnia Valve za pośrednictwem konta na Twitterze opublikowało pewien interesujący filmik.

Jest to oczywiście zapowiedź operacji, która została dodana dziś w nocy. Nazywa się Operation Broken Fang. Wraz z nią do gry trafił także nowy tryb — Retake, który do tej pory dostępny był jedynie na serwerach społecznościowych. W CS:GO pojawią się także trzy nowe mapy, skrzynia Broken Fang, 24 skiny do rękawiczek, a także trzy nowe kolekcje broni.

Przepustka Broken Fang kosztuje blisko 60 złotych i gwarantuje każdemu odznakę oraz nagrody za wykonywane misje. Bez zakupionej przepustki również można przechodzić przez cotygodniowe zadania, wtedy jednak nie otrzymuje się żadnych nagród. Operacja potrwa do 30 kwietnia 2021 roku.

Po więcej szczegółów związanych z nową operacją należy przejść tutaj. Na pewno warto obejrzeć nowe skórki do broni oraz wprowadzone mapy!

Zobacz komentarze