Ancient, Engage i Apollo — przegląd najnowszych map w CS:GO

Apollo Foto: Valve

Wraz z pojawieniem się w grze nowej operacji twórcy nie zapomnieli także lekko odświeżyć aktualnej puli map. Do CS:GO zostały dodane trzy nowe mape, znacząco różniące się od siebie, są to Ancient, Engage oraz Apollo.

Najpierw rzućmy okiem Ancient. Bardziej doświadczeni gracze mogą skojarzyć jej wygląd z bardzo popularnym niegdyś Aztec. Mapa ta osadzona jest w antycznej lokacji, dominują barwy zielone i pochodne. Przemierzając Ancient, można zauważyć bujną roślinność, a także wiele budowli wykonanych z kamienia. Spójrzcie sami:

Ancient 2 Foto: Valve
Ancient Foto: Valve

Kolejna mapa to Engage. Jej akcja osadzona jest w nowoczesnej fabryce samochodów. Jest to bardzo jasna mapa, może kojarzyć się pojawiającym się Agency. Podobnie jak Ancient znajdziemy na niej dwie strefy detonacji. Prezentuje się ona tak:

Engage 2 Foto: Valve
Engage Foto: Valve

W przypadku Apollo zadaniem graczy jest odbicie przetrzymywanych zakładników. Mapa umieszczona jest ewidentnie w muzeum związanym z kosmosem. Zobaczymy na niej liczne eksponaty, a nawet ogromną rakietę. Bez wątpienia, warto udać się na Apollo i obejrzeć wszystkie szczegóły!

Apollo 2 Foto: Valve
Apollo Foto: Valve

Wszystkie mapy bardzo dokładnie można zobaczyć w podanym linku.

Zobacz komentarze