Co z nową operacją i Source 2? Valve nie pozostawia złudzeń

csgo
csgo

W ostatnim czasie do ogromnego rozmiaru urosły plotki związane z możliwym dodaniem Source 2 oraz nowej operacji do CS:GO. Valve w żaden sposób tego nie komentowało, co jedynie podsycało jeszcze bardziej atmosferę. Sytuacja jednak nagle się zmieniła i jeden wpis od deweloperów na pewno nie pocieszy graczy...

Gdy w plikach CS:GO pojawiały się różne dziwne modele i polecenia sygnalizujące możliwość dodania do gry nowych trybów, skinów, map, a nawet nowego silnika — Source 2 społeczność zaczęła bardzo gorąco dyskutować. Spekulacje sugerowały, że duża aktualizacja pojawi się w CS:GO jeszcze w tym roku. Po tym wszystkim twórcy postanowili odpowiedzieć na plotki i niestety tak jednoznacznej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał.

Jeden z dziennikarzy Rush B Media zapytał w dość niewybrednych słowach deweloperów, kiedy pojawi się powszechnie oczekiwana aktualizacja. Odpowiedzieli oni, aby nie wierzyć w odpowiedzi i polubienia niektórych wpisów na Twitterze.

Co to oznacza? Ciężko powiedzieć, być może twórcy chcą ostudzić zapał graczy czekających na Source 2 i operację. Bardzo prawdopodobne, że spodziewana duża aktualizacja wcale nie pojawi się w najbliższej przyszłości. Ile przyjdzie nam na nią czekać? Nie wiadomo, możemy jedynie wyczekiwać kolejnych wpisów i informacji od Valve.

Zobacz komentarze