MICHU o krok od gry w Ameryce

MICHU Foto: ESL Polska

Były zawodnik Virtus.pro jest blisko gry w regionie NA. Wygląda na to, że dołączy do międzynarodowego składu Team Envy - donosi portal Cybersport.pl.

Przez około 2 lata reprezentował barwy Virtus.pro, a jesienią 2019 roku jako jedyny z całej piątki nie przedłużył kontraktu z rosyjską organizacją. Ostatecznie i tak polski zespół został zastąpiony przez kazachski skład. MICHU ewidentnie przygotowywał się do gry w zagranicznej ekipie. - Z końcem roku wygasł mój kontrakt i nie jestem już związany z Virtus.pro, a dziś oficjalnie opuszczam szeregi mojej drużyny - mówił wtedy zawodnik. - Bardzo dziękuję za cały okres, który spędziliśmy razem na serwerze i na turniejach. Przyszedł czas wypłynąć na głębsze wody. Głodny zwycięstw i gotowy do poświęceń, jestem otwarty na propozycje z całego świata. Wiedziałem, że w końcu nadejdzie taki moment, więc przez ostatni rok poza treningami w cs’a szkoliłem się podczas prywatnych lekcji angielskiego - zdradził Michał "MICHU" Müller na początku roku w wypowiedzi dla naszego portalu.

Polak miałby zagrać w składzie złożonym z dwóch Amerykanów, Noaha „Nifty” Francisa i Ryana „ryann” Welsha oraz Turka Buğry „Calyx” Arkına. Nie znamy jeszcze piątego zawodnika, ale prawdopodobnie będzie to również Amerykanin. Trenerem ekipy zostanie Nikola „LEGIJA” Ninić. Jak udało nam się dowiedzieć, negocjacje między polskim zawodnikiem a Team Envy są bardzo zaawansowane, ale kontrakt nie tylko nie został jeszcze skonstruowany, a co za tym idzie - podpisany.

Potencjalny skład Team Envy:

  • Michał „MICHU” Müller
  • Noah „Nifty” Francis
  • Ryan „ryann” Welsh
  • Buğra „Calyx” Arkın
  • Nikola „LEGIJA” Ninić (trener)
Zobacz komentarze