Amerykańska wyprzedaż. Gen.G wystawia skład na listę transferową

Gen.G Foto: Materiały prasowe

Przygoda Gen.G na scenie CS:GO nie potrwała zbyt długo. Po blisko roku działania otrzymaliśmy informację, że organizacja postanowiła wystawić wszystkich swoich zawodników na listę transferową.

Od pewnego czasu amerykańska formacja zmagała się z pewnymi problemami kadrowymi. Z drużyny odeszli daps oraz s0m, a w rozgrywkach online skład uzupełnili Szwedzi — Xizt oraz kreaz. Razem z nimi, Gen.G nie osiągnęło jednak żadnego sukcesu i nie wyszli nawet z grupy w trakcie drugiej edycji turnieju Flashpoint.

Wcześniej ich wyniki były bardzo różne, niekiedy udawało im się wygrywać z najlepszymi, ale potrafili także przegrywać z zespołami na papierze prezentującymi się o wiele słabiej. Przez jeden tydzień byli nawet na 12 pozycji w rankingu najlepszych drużyn.

Przypomnijmy, że w dotychczasowym składzie Gen.G ostali się koosta, autimatic, BnTeT oraz trener Elmapuddy. Wszyscy oni zostali wystawieni na sprzedaż i mogą szukać nowych drużyn. Czy organizacja wróci jeszcze na scenę CS:GO? Tego na razie nie wiadomo.

Źródło: Materiały własne

Tematy

gen. g

Zobacz komentarze