„Jesteśmy tylko ludźmi”. Emocjonalny wpis NEO

NEO Foto: Adela Sznajder / DreamHack

NEO to zawodnik na polskiej scenie legendarny. Były gracz Virtus.pro czy FaZe Clanu, a obecnie występujący w barwach HONORIS. Nieczęsto zdarza mu się zabierać głos na temat tego, co dzieje się na scenie, ale gdy już do tego dochodzi, jego wpisy są długie i niekiedy zawierają masę emocji. Zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Podobnie jest i tym razem, ale zanim przejdziemy do sedna, wspomnimy o projekcie HONORIS.

Miłe złego początki

Maj 2020 roku. TaZ i NEO, legendy polskiego esportu ogłaszają start długo wyczekiwanego projektu o nazwie HONORIS. Ekscytacja i duże nadzieje w społeczności CS:GO. Wszystkim początkowo wydawało się, że nowa organizacja może w szybkim tempie zawojować scenę. Solidny skład, połączenie doświadczenia ze świeżą krwią. Mimo głębokich nadziei HONORIS zdecydowanie początkowo nie wypaliło. Dużo przegranych spotkań, brak awansu do ESL Mistrzostw Polski, coraz więcej krytyki w stronę drużyny. To wszystko potęgowało się i doszło do zmian w składzie. Na razie owych zmian kadrowych nie można oceniać, minęło za mało czasu. Nie ulega wątpliwości jednak, że cały początkowy entuzjazm związany z projektem TaZa i NEO uleciał.

TaZ i NEO w obronie

Jakiś czasu temu w obronie HONORIS wystąpił TaZ. Pisał on między innymi o tym, że niekiedy trzeba swoje przegrać, żeby zacząć wygrywać. Teraz przyszła pora na emocjonalny wpis NEO. Pisze on w nim nie tylko o drużynie, ale o swoim życiu, o codzienności gracza i o tym, że każdy z nich jest jedynie człowiekiem i nie mają oni kamizelek odpornych na słowa hejtu w ich kierunku. Cały post jest wart uwagi i każdy fan CS:GO powinien się z nim zapoznać. W całości można zobaczyć go poniżej:

Zobacz komentarze