Wszystko, co najważniejsze o Broken Fang Operation

Operation Broken Fang Foto: Valve

Od pewnego czasu w Internecie krążyły liczne plotki na temat prawdopodobnej operacji w CS:GO. Dziś w nocy zaś deweloperzy z Valve poinformowali oficjalnie o nowej aktualizacji niosącej ze sobą liczne nowości, w tym operację o nazwie Broken Fang!

Co nowego do gry wprowadza Operation Broken Fang? Przede wszystkim przepustkę operacyjną, kosztującą niecałe 60 złotych. Wykonywanie cotygodniowych zadań przy zakupionej przepustce gwarantuje różne nagrody.

Poza tym warto wspomnieć o tym, że do CS:GO zostaje dodany także nowy tryb. Bardzo popularny już od długiego czasu na serwerach społecznościowych Retake polegający na odbijaniu lub bronieniu strefy detonacji.

Następnie jak to zwykle bywa przy każdej operacji, do gry trafiły także trzy nowe mapy, a także liczne skórki do broni i rękawiczek oraz naklejki zawarte w różnych skrzynkach i kolekcjach.

Należy też napisać o ulepszonej wersji systemu Stattrack pozwalającym teraz sprawdzić bardzo dokładne statystyki związane z rozgrywanymi spotkaniami. Deweloperzy dodali także popularną z innych gier możliwość „pingowania”, czyli oznaczania danego obszaru na mapie z konkretną wiadomością do innych graczy.

Operacja potrwa do 30 kwietnia, a wszystkie nowości w CS:GO możecie sprawdzić tutaj.

Zobacz komentarze