CS:GO: Broken Fang. Misje, operacje

Operation Broken Fang Foto: Valve

Operacja Broken Fang Premier została dodana do CS:GO na początku grudnia zeszłego roku. W jej ramach twórcy stworzyli kilkadziesiąt różnych misji w grze umożliwiających ulepszanie posiadanego żetonu i zbieranie specjalnych punktów, które można wymieniać na nagrody. Na czym to wszystko polega?

Zacznijmy od tego, że misje może wykonywać każdy niezależnie czy zakupił przepustkę do wspomnianej już operacji, czy nie. Specjalne zadania zostały zaplanowane przez twórców na 12 tygodni od momentu rozpoczęcia, czyli trzeciego grudnia. W każdym kolejnym tygodniu pojawiały się nowe, tematyczne misje. Nie oznaczało to jednak braku możliwości powrotu do wcześniejszych zadań. Zapominalscy gracze swobodnie mogli powracać do niewykonanych misji.

W każdym tygodniu zadania z reguły miały konkretny temat, np. związane były z karabinami snajperskimi, pistoletami lub bronią ciężką. Wykonywało się je na różnych mapach, w różnych trybach, wszystko to miała za zadanie jak najbardziej urozmaicić rozgrywkę. Warto również wspomnieć o dwóch misjach fabularnych, do których wykonania potrzebny był nam drugi gracz. Były one dostępne w pierwszym i ostatnim tygodniu operacji.

Posiadacze przepustki Broken Fang Premier za wykonywanie zadań od twórców otrzymywali specjalne punkty, za które mogli odbierać nagrody pokroju skinów do broni lub agentów, naklejek czy graffiti. Gracze, którzy nie zakupili przepustki, mogli bezproblemowo robić misje, nic jednak w zamian nie dostawali.

Zobacz komentarze