CS:GO. Broken Fang - do kiedy? Data

Operation Broken Fang Foto: Valve

Operacje w CS:GO zawsze są urozmaiceniem dla graczy. Pojawiają się od początku wydania gry na rynek. Często razem z nimi pojawiają się nowe tryby, skrzynki czy mapy. Obecnie trwa jedna z nich o nazwie „Broken Fang Premier”. Wielu graczy zadaje sobie jednak pytanie, kiedy jej czas dobiegnie końca? Sprawdźcie sami.

W nocy z trzeciego na czwartego grudnia zeszłego roku internet obiegła informacja na temat nowej operacji w CS:GO. Deweloperzy z Valve postanowili zaprezentować graczom Broken Fang Premier, a wraz z nią inne nowości dodane do gry. Operacja więc oficjalnie rozpoczęła się trzeciego grudnia. Do, kiedy potrwa? Otóż misje zostały rozplanowane na 12 tygodni, z czego wynikałoby, że zakończy się 31 marca.

Nic bardziej mylnego. Twórcy zagwarantowali dodatkowe cztery tygodnie trwania operacji. Dzięki nim zapominalscy gracze mają możliwość nadrobienia zaległych misji, a dla tych bardziej ambitnych jest to szansa na poprawienie swoich statystyk w grze. Podsumowując, operacja Broken Fang Premier zakończy się oficjalnie 30 kwietnia 2021 roku.

Zobacz komentarze