Dreszczowiec wygrany przez AVEZ! Grali do nocy!

AVEZ

Zdecydowanie to nie był mecz dla ludzi ze słabymi nerwami. Po bardzo długim, 3-mapowym pojedynku, Ośmiornice pokonały Wisłę All in! Kraków 2:1.

Obojętnie co by się nie wydarzyło w tym pojedynku, wszyscy będą pamiętać tylko ostatnią mapę, która przejdzie do historii polskiego CS:GO i ESL Mistrzostw Polski. Wszyscy spodziewaliśmy się doskonałego spotkania między tymi drużynami, ale tego co nastąpiło nawet nie oczekiwaliśmy.

Pierwsze dwie mapy były naprawdę tylko preludium do tego, co miało nastąpić dalej. Na dust2 brylowali Nawrot i byali. Dzięki ich świetnej dyspozycji i wygranym rundom w drugiej połowie po stronie terrorystów, Ośmiornice zapewniły sobie pierwszy punkt meczowy. Na Nuke kluczowa jak zwykle była pierwsza połówka. W niej AVEZ pozwoliło swoim przeciwnikom na zbyt wiele. Wisła All in! Kraków zdołała ugrać aż siedem rund przeciwko terrorystom, co stanowiło znakomitą zaliczkę przez zmianą stron. Kiedy ta nastąpiła, SZPERO i jego koledzy domknęli mapę, doprowadzając do meczowego remisu.

"Let's get ready to rumble!" - krzyczał przed topowymi bokserskimi pojedynkami słynny konferansjer, Michael Buffer. To co się działo na Overpassie to był pojedynek dwóch pięściarzy w pełnym wymiarze, ale dodatkowo z dogrywką. Mordercza walka obu drużyn wydawała się nie mieć końca. Gdy AVEZ było blisko domknięcia meczu, budziła się Wisła. Gdy Biała Gwiazda mogła wygrać, poziom utrzymywały Ośmiornice. SZPERO i jego koledzy wychodzili momentami z dużych opresji, o czym mówi statystyka clutchy. W niej podopieczni Loorda wygrali 7:1. Ostatecznie ta zacięta batalia zakończyła się na 60 rundach i wygranej AVEZ 31:29. Nic dziwnego, że niektórzy na Twitterze z przymrużeniem oka pisali, że za nami świetne BO4.

AVEZ już dzisiaj stanie do boju w półfinale ESL Mistrzostw Polski. Przed podopiecznymi Jędrzeja "bogdana" Rokity bardzo trudne zadanie. Na drodze do upragnionego finału stanie im Illuminar Gaming ze Snaxem i innocentem w składzie. Ten pojedynek rozpocznie się o godz. 19:00 i będzie można go oglądać na kanale Polsat Games.

Zobacz komentarze