Przyszłe gwiazdy? Astralis ogłasza skład akademii CS:GO!

Astralis Talent Foto: Astralis

W krajach nordyckich zdecydowanie nie boją się stawiać na młodych. Swoje plany co do rozwoju przyszłych gwiazd sceny CS:GO ogłosiło tam już między innymi North czy Ninjas in Pyjamas. Warto wspomnieć, że niegdyś szlaki przecierało Fnatic. Teraz jednak z bardzo konkretnym ogłoszeniem wyszli włodarze Astralis. Ogłoszono skład ich akademii!

Plany Astralis co do postawienia na młodzież zostały ogłoszone około połowy listopada. Selekcja nie potrwała zbyt długo, ponieważ już dziś organizacja ogłosiła skład akademii:

Astralis Talent, ponieważ pod taką nazwą mają występować młodzi Duńczycy, zostało wyłonione na podstawie obserwacji sztabu trenerskiego. Jak wiadomo, mają oni brać udział w turniejach każdego szczebla. Począwszy od tych na duńskim podwórku przez te regionalne, a kończąc na międzynarodowych. Dyrektor grupy Astralis wspomniał też o tym, że w przyszłości planują zwiększenie liczby składów młodych graczy.

Sztab trenerski, w którego skład wchodzą doświadczeni VNG oraz spdr ma na celu pracę z podopiecznymi na wielu płaszczyznach. Jednakowo tych związanych bezpośrednio z CS:GO, ale nie tylko. Udoskonalane mają być umiejętności współpracy, indywidualnego zarządzania zasobami, a także profesjonalnego podejścia do gry.

Jaka będzie przyszłość młodych zawodników Astralis Talent? Teraz próżno prorokować. Nie ma wątpliwości co do tego, że organizacja zapewni im jak najlepsze warunki do rozwoju na scenie CS:GO. Kto wie, może za niedługo, któryś z nich pojawi się w pierwszym składzie duńskiej formacji?

Skład Astralis Talent:

  • Mathias "R0nic" Pinholt
  • Andreas "Void" Dietrichsen
  • Rasmus "Zyphon" Nordfoss
  • Mads "Vester" Vestergaard
  • Victor "vigg0" Bisgaard
Zobacz komentarze