Czekaliśmy na to! Krieg już nie będzie taki mocny

Counter-Strike Foto: AFP / Esportmania.pl

Deweloperzy w Valve, ku uciesze wielu osób, postanowili zrobić porządek z SG553 i osłabili broń, która w rękach graczy często była zbyt mocna.

Krieg doczekał się znerfowania. Valve spowolniło tempo oddawania strzałów i zmniejszyło celność broni, tak aby jej wartość była adekwatna do pozostałych broni. Równocześnie poprawki celności bez używania celownika doczekał się AUG. Zadowoleni będą również fani M4A1-S, którzy zakupią swoją ulubioną broń za 2900 dolarów.

Podczas, gdy właśnie pozbyliśmy się problemu związanego z mocarnym Kriegiem, być może doczekaliśmy się kolejnego. W aktualizacji znacznie poprawiono celność Deagle'a w trakcie wyskoku oraz tuż po nim. W internecie możemy już znaleźć pierwsze filmy z niewiarygodnych akcji właśnie z tym pistoletem.

Oprócz tego Valve wprowadziło nową komendę startową dla starszych procesorów Intela (-noubershader), ściszyło lekko boty, wprowadziło poprawki Tec-9 i Bizona oraz zaktualizowało mapy, dodając m.in. Anubis do trybu turniejowego. Kosmetycznych zmian doczekało się jeszcze Inferno, Office, Overpass i Mirage. Tego nie można powiedzieć o Chlorine, które wymagało więcej zmian.

Dokładna lista poprawek:

Zobacz komentarze