cs_summit 8 w maju. Będzie to niezwykły turniej

Beyond the Summit Foto: Materiały prasowe

Turnieje organizowane przez Beyond the Summit są zawsze wyjątkowe. Głównie ze względu na niepowtarzalny charakter turnieju. Na emocje lanowe będziemy musieli jednak trochę poczekać, ale nie musimy czekać na pierwszy event w 2021 roku, który rozda punkty Regional Major Rankings.

Rozgrywki są przygotowane z myślą o ekipach z Ameryki Północnej, więc te ze Starego Kontynentu muszą poczekać na swoją kolej. Tak naprawdę pozostałe aspekty, to sfera domysłów, bo organizatorzy nie ujawnili zbyt wiele.

Jeśli chodzi o format rywalizacji, zmagania poprzedzą dwie rundy eliminacyjne, a pozostała część dostanie bezpośrednie zaproszenia. W sumie zobaczymy 8 ekip i wydaje się, że na bezpośrednią przepustkę mogą liczyć na pewno FURIA, Liquid czy Evil Engiuses. Część dziennikarzy już dywaguje czy drużyny, które powrócą z Europy na turniej, nie zostaną tam na stałe?

cs_summit 8 Online zaplanowany jest na 14-20 maja. Na razie nie znamy szczegółów puli nagród, ale niewątpliwym jest, że do zdobycia dla drużyn z Ameryki Północej będą punkty RMR, które mogą zaprowadzić je na październikowy PGL Major Stockholm 2021.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze