Powrót po 11 latach. Legenda ma poskładać nowe MIBR

MIBR Foto: MIBR

Jak się domyślacie, lub wiecie z doświadczenia, możliwość tworzenia formowania czegoś nowego jest najpiękniejszą rzeczą na świecie. Raphael „cogu” Camargo będzie miał taką możliwość. Po 11 latach ponownie założy koszulkę MIBR, tym razem jego zadaniem będzie poskładanie nowego składu brazylijskiej drużyny.

MIBR ogłosiło, że Raphaela „⁠cogu⁠” Camargo zostaje nowym managerem i trenerem ich drużyny CS:GO. Ruch jest nieprzypadkowy, bo organizacja ściga się z czasem, by zlepić zespół na rozgrywki BLAST Premier Fall Series i Flashpoint 2. W głównym składzie brakuje trzech osób, ale niewykluczone, że MIBR sięgnie po "środki zastępcze" na te dwie ligi, by dopiero po nowym roku przedstawić oficjalnie nowy zespół CS:GO.

cogu to nie gość z pierwszej lepszej łapanki, mimo że w MIBR nie było go 11 lat. Ich koszulkę przywdziewał w latach 2006-2009, a największym sukcesem było zdobycie ESWC w 2006 roku. cogu jednak nigdy nie porzucił strzelanek, bo grał i wersję 1.6, i w CS:GO, a ostatnio nawet VALORANTA. W filmie promocyjnym przyznał, że kontrakt z MIBR podpisał dosłownie kilka dni po opuszczeniu Falkol e-Sports.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że wróciłem i jestem bardzo podekscytowany nowymi możliwościami” - powiedział cogu. "Ledwo mogłem spać, dopóki wszystko nie zostało potwierdzone. Rezygnuję z wielu rzeczy, aby realizować swoje marzenie, jakim jest bycie mistrzem. Przychodzę, aby pomóc MIBR, tego możesz się po mnie spodziewać"

Obecny skład MIBR:

  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Alencar „trk” Rossato
  • Raphael „cogu” Camargo – menadżer/trener

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze