Marka CLEANT przygarnia ekipę psychasiada

Maroś
Maroś Foto: Materiały prasowe

Do jesiennego sezonu ESL Mistrzostw Polski zakwalifikowały się dwa teamy, które nie posiadają organizacji - adwokacik i psychasiada. Wsparcie formalne jest jednym z wymogów uczestnictwa w rozgrywkach. Zawodnicy psychasiada nie muszą się tym martwić, albowiem z pomocną dłonią wyszli do nich szefowie CLEANT - polskiej marki streatwearowej.

CLEANT jest jedną z najbardziej charakterystycznych niezależnych marek odzieżowych w Polsce. Założona przez trzech braci firma od kilku dobrych lat zaskarbia sobie serca kolejnych młodych ludzi. Nic więc dziwnego, że esport, który rownież jest domeną młodych, przyciągnął uwagę Mateusza. Marka i Maksymiliana.

Postanowili oni wesprzeć ekipę psychasiada w ESL Mistrzostwach Polski, gdzie od dziś będzie ona występować pod nazwą CLEANTmix.

Od dłuższego czasu przyglądaliśmy się polskiemu esportowi, rozmawialiśmy z kilkoma organizacjami o potencjalnej współpracy. Po tych rozmowach jedna rzecz stała się dla nas jasna – nie interesuje nas przyklejenie naszego logo do ciała zewnętrznego, odcinanie kuponików do istniejącej struktury. Kiedy usłyszeliśmy o chłopakach, którzy mixem rzucili wyzwanie dużym organizacjom w naszym kraju i zakwalifikowali się do ESL Mistrzostw Polski, a jednocześnie nie mogli w nich wystartować bez wsparcia – od razu wiedzieliśmy, że to jest to, czego szukaliśmy, a nie potrafiliśmy nazwać. Spontaniczny styl gry, elastyczność, a przede wszystkim fun z tego, co się gra – to są dokładnie zasady, którymi my kierujemy się w naszych operacjach. Mamy nadzieję, że to ugrają! - mówi Marek Ekes.

W skład CLEANTmix wchodzą następujący zawodnicy: 

  • Konrad “koyot” Hadała
  • Tomek “exhie” Tuszko
  • Maciej “destroj” Deorocki
  • Dominik “frz” Baran
  • Kuba “Markoś” Markowski
  • Łukasz "prawus" Ganczewski - menadżer
Zobacz komentarze