CLEANT pokonuje Together Esports i zwycięża grupę A Polskiej Ligi Esportowej!

CLEANT Foto: Polska Liga Esportowa / Polska Liga Esportowa

Niespodzianki nie było, CLEANT po kontrolowanym meczu pokonuje Together Esport, tym samym wygrywa grupę A, fazy zasadniczej Polskiej Ligi Esportowej. Pojadą na LANa do Rzeszowa jako rozstawieni.

Pierwszą mapą tego pojedynku był Nuke. Repo i koledzy zaczęli dobrze, wygrali rundę pistoletową po stronie terrorystów, a po niej force rywala. W 3 doszło do przełamania, CLEANT wykorzystało zdobyty punkt i rozpoczęło grać jak z nut. Wygrywali kolejne rundy z rzędu aż do stanu 9:2. Na koniec połowy zespoły powymieniały się oczkami i zakończyło się 11:4 dla CLEANT. Po zmianie połów Together próbowało odrobić straty, ale to się nie udało, CLEANT skończyło mecz wynikiem 16:8. Świetne show zagrał destroj zdobywając 30 zabójstw.

Inferno od początku zostało zdominowane przez CLEANT, które rozpoczęło po stronie antyterrorystów. Pierwsza połowa gładko padła ich łupem podobnie jak na Nuke 11:4. Druga połowa to najlepsza część tego spotkania w wykonaniu Together Esports. Zaczęli odrabiać straty i mało brakowało, a złapaliby wynikiem CLEANT, jednak w końcówce to ekipa Markosia utrzymała nerwy na wodzy i dokończyła mecz.

To już koniec emocji w grupie A, do Rzeszowa pojedzie CLEANT oraz PACT. Największym zawodem na pewno jest słaba pozycja Wisły, która przed startem rozgrywek była typowana jako faworyt. Jutro po bezpośrednim starciu między x-kom AGO, a Izako Boars przekonamy się, kto wygra grupę B oraz na finały pojedzie rozstawiony. Śledzić rozgrywki będziecie mogli od godziny 17:00, na kanale esportnow.

Zobacz komentarze