BLAST Pro Series: Astralis i Cloud9 na czele klasyfikacji. FaZe i NiP bez formy

Astralis Foto: ESL

Podczas pierwszego dnia rozgrywek BLAST Pro Series Lizbona nie obyło się bez niespodzianek. Zawodnicy FaZe oraz NiP przegrali dotychczasowe spotkania i znajdują się na szarym końcu tabeli. Sporym zaskoczeniem jest postawa Cloud9, które obecnie zajmuje pierwsze pierwsze miejsce ex aequo z Astralis.

BLAST Pro Series w Lizbonie to ostatni turniej wysokiej rangi w tym roku. Do stolicy Portugalii zjechała się śmietanka sceny CS:GO. Podczas pierwszego dnia zmagań tylko zawodnicy Astralis sprostali oczekiwaniom. Duńczycy zachowują czyste konto i pewnie zmierzają po kolejne trofeum.

Równie skuteczni byli reprezentanci Cloud9. Północnoamerykańska ekipa przybyła do Europy z Ismailem „refrezhem” Alim, który tymczasowo zastępuje Maikila „GOLDENa” Selima. Fabien „kioShiMa” Fiey i spółka byli skazywani na pożarcie przez wyżej notowanych przeciwników. Do tej pory radzą sobie wyśmienicie. Pokonali już MIBR oraz FaZe.

Znacznie słabiej wypadły ekipy FaZe oraz NiP. Międzynarodowa formacja została zdeklasowana przez Astralis, a następnie nieznacznie przegrała z Cloud9. Szwedzi zostali pokonani przez NAVI oraz MIBR.  

Zobacz komentarze