BLAST mocno rozpoczyna 2020 rok! Wielkie pule nagród i nowy system

BLAST Pro Series
BLAST Pro Series Foto: Blast Pro Series

BLAST coraz bardziej zaznacza swoją pozycję na światowej mapie eventów. Na początek 2020 roku wysłał jasny sygnał, że plany rozwoju brandu są jeszcze mocniejsze. Podczas wiosennych finałów drużyny mają rywalizować o 750 tys. dolarów! Ale to nie wszystko.

BLAST Premier Spring Final, bo taką nazwę będzie nosił turniej finałowy, odbędzie się 19-21 czerwca w Moskwie. To jednak nie pierwszy raz gdy BLAST przyjedzie do Rosji, bo zaledwie kilka miesięcy temu obserwowaliśmy tam zmagania BLAST Pro Series Moscow 2019.

Miejsce na turnieju BLAST Premier Spring Final będzie można zdobyć w regularnym sezonie. Drużyny będą rywalizowały w trzech grupach po 4 teamy w każdej. Oczywiście w formacie BO3 i systemie eliminacji GSL. Dwa najlepsze zespoły z każdego koszyka awansują na finały. Te ekipy, które nie zdołają wywalczyć awansu na finały, będą miały event "dogrywkowy". Tam do zgarnięcia będzie pula 325 tys. dolarów i dwa miejsca na turniej w Moskwie.

Event finałowy zaplanowano na 19-21 czerwca. Do stolicy Rosji przyjedzie 8 najlepszych drużyn wyłonionych w dwóch etapach rozgrywki. Na żywo w studio powalczą one o 750 tys. dolarów! Dla triumfatorów tego turnieju do zgarnięcia nie są tylko pieniądze. Oprócz tego zwycięski team zapewni sobie miejsce na BLAST Premier Global Finals. gdzie pula nagród to 1,5 miliona dolarów!

Zobacz komentarze