Biało-czerwoni rozpoczynają walkę o wyjazd na DreamHack Open Atlanta

PACT Foto: ESL

Trzy polskie zespoły starają się o miejsce na DreamHack Open Atlanta. PACT oraz PRIDE uczestniczą w otwartych kwalifikacjach. AGO Esports zostało rozstawione w zamkniętej części eliminacji.

W otwartych kwalifikacjach bierze udział szesnaście drużyn. Cztery pierwsze miejsce premiowane są awansem do dalszej części turnieju. Na liście uczestników znajdują się reprezentanci PACT oraz PRIDE. Dwie polskie ekipy trafiły na siebie już w pierwszej rundzie drabinki pucharowej. W spotkaniu będzie obowiązywał system BO1. Przegrany zostanie wyeliminowany.

16:00 – PACT vs PRIDE – BO1

AGO Esports otrzymało bezpośrednie zaproszenie do zamkniętych kwalifikacji. Ich przeciwnikami będą: Vega Squadron, Team Vitality, Team LDLC oraz cztery drużyny wywodzące się z otwartych eliminacji. Zmagania odbędą się 21 października. Tylko jedna drużyna dostanie się na DreamHack Open Atlanta. Główny turniej został zaplanowany na 16-18 listopada. Stawką w zawodach będzie 100 tysięcy dolarów.  

Głównym celem wszystkich polskich drużyn jest zdobycie miejsca na IEM Major Katowice 2019. Już wkrótce rozpoczną się kwalifikacje do turnieju. Michał „Carmac” Blicharz zdradza, co organizatorzy przygotowali dla uczestników wydarzenia.

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze