Bez niespodzianki, Wisła w finale PLE #WarmUp, pokonali Avez

73268237 517110965801051 2793011941189091328 n

Obyło się bez niespodzianki, choć do wyłonienia zwycięzcy pierwszego półfinału potrzebne były trzy mapy. Ostatecznie lepsza okazała się ekipa Wisła All In! Games Kraków, choć wynik mógł być zupełnie inny pojedynek był wyrównany, emocji nie zabrakło do końca.

Pierwszą mapą było Inferno - wybór Wisły. Ekipa Szpero pokazała, że są na niej mocni po obu stronach. Nie dali szans Avez wygrywając 16:7. Avez jako swoją mapę wytypowało Traina, pokazali, że mimo tego, iż są młodą druzyną to przygotowali się na tę mapę. Ostateczny rezultat zawdzięczają bardzo dobrej grze po stronie terrorystów, w CT zagrali stabilnie i ostatecznie triumfowali 16:11. O wszystkim miał zadecydować Dust II, z tej mapy na pewno zapamiętamy fenomenalną akcję Hades w rundzie pistoletowej. Zostając sam w bombsicie strzelił trzy szybkie headshoty wygrywając tym samym rundę dla Avez. Snajper przez resztę meczu też grał wyśmienicie imponując formą strzelecką, co niestety ostatecznie nie przełożyło się na końcowy rezultat. Avez przegrało 16:12

Dziś tak jak wczoraj, nie obyło się bez niespodzianek. Klan Gadanych Głupot skazywany przez wszystkich na porażkę zaskoczył, wygrywając swoje oba mecze i tym samym zajął 1 miejsce w grupie B. Rozpoczęli od zwycięstwa z Wisłą, później po niezwykle wyrównanym widowisku pokonali CLEANT. Ekipa CLEANT może czuć niedosyt, z Wisłą przegrali 14:16, a KGG ulegli dopiero po dogrywkach.

Jutro zobaczymy drugi półfinał, w którym ekipa x-kom AGO podejmie Klan Gadanych Głupot, mimo zajęcia drugiego miejsca w grupie to AGO będzie w roli faworytów. Jednak aby pokonać ekipę Ponczka muszą poprawić swoją formę z wczoraj. Tuż po tym meczu przejdziemy do wielkiego finału, gdzie czeka już Wisła All In! Games Kraków. Transmisje możecie śledzić na kanale Izaka.

Zobacz komentarze