Będą polskie derby w walce o wyjazd do Tajlandii

gruby
gruby Foto: ESL

Wtorkowy wieczór był bardzo pracowity dla zawodników AGO Esports. Najpierw rozegrali dwa spotkania w ESL Pro League z Windigo Gaming, a potem rywalizowali z Royal Bandits o awans do półfinału europejskich eliminacji Toyota Master Bangkok 2018.

Zawodnicy AGO Esports mogą być względnie zadowoleni ze swojej inauguracyjnej rywalizacji w 8. sezonie ESL Pro League. We wtorkowy wieczór przyszło im się zmierzyć z Windigo Gaming, i podobnie jak na turnieju w Gdyni, zobaczyliśmy zespół o dwóch obliczach. Jastrzębie przegrały pierwszy pojedynek z Bułgarami 7-16, aby chwilę później po wspaniałej rywalizacji ograć tych samych rywali 19-17.

To nie był jednak koniec emocji. Chwilę przed północą AGO zagrało jeszcze jeden mecz, w ramach europejskich kwalifikacji na turniej Toyota Master Bangkok 2018. W pierwszym spotkaniu eliminacji przyszło im się mierzyć z Royal Bandits. Choć początkowo Jastrzębie miały delikatne problemy (po wygraniu pierwszej rundy, przegrały force), to potem zdominowały rywala i dość pewnie triumfowały 16-7.

Zwycięstwo AGO oznacza, że w półfinale kwalifikacji na turniej w Tajlandii zmierzą się z PACT, które wcześniej pokonało Majestic Lions. Początek tego spotkania w środę o godzinie 20:00.

Zobacz komentarze