PILNE: AVEZ kończy współpracę z męska dywizją CS:GO!

Sany w Kielcach miał mało powodów do uśmiechu

Tego nie spodziewał się nikt. AVEZ Esport zdecydowało się zakończyć współpracę z męską dywizją CS:GO, "Powodem niniejszej decyzji był brak założonych rezultatów złożonych przez Zarząd oraz zawodników" - czytamy w oficjalnej informacji prasowej. Czyli jak można się domyślić, brak awansu do jesiennego sezonu ESL Mistrzostw Polski.

Crank, Sany oraz Ponczek występowali w AVEZ od początku istnienia organizacji. Drużyna miała wzloty i upadki. Największym sukcesem bezapelacyjnie był awans i wyjazd na finały Esportal Cup w Szwecji, natomiast rozczarowanie w postaci drugiego z rzędu braku awansu do ESL Mistrzostw Polski przelało czarę goryczy.

"Z dniem dzisiejszym chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Zawodnikom za wszystkie zwycięstw i porażki, za dostarczone emocje i ogrom ciężkiej pracy włożonej w zespól. Wynik sportowy nie zawsze był sprawiedliwy i satysfakcjonujący, lecz pomimo przeplatających się wyników, to było bardzo ciekawe doświadczenie, z ktorego pozostaje do wyciągnięcia wiele wniosków. Życzymy powodzenia naszym zawodnikom, aby godnie reprezentowali przyszłe drużyny oraz szybko znaleźli nowy dom" - napisano w oświadczeniu Zarządu AVEZ Esport.

Były skład AVEZ:

  • Rafał "sany" Pietrzak
  • Patryk "ponczek" Wites
  • Michał "crank" Krystyniak
  • Michał "MOLSI" Łącki

Źródło: Materiały prasowe

Zobacz komentarze