7-osobowy skład pozwoli wygrać IEM? Ciekawy plan Astralis!

Astralis 7-osobowy skład
Astralis 7-osobowy skład Foto: Astralis

Astralis, duńska ekipa CS:GO dzięki wysokiemu miejscu w turnieju Road to Katowice zajmuje miejsce w głównej fazie IEM. Z tego powodu nie rozpoczęli oni jeszcze oficjalnych zmagań, ale za to ogłosili bardzo ciekawą informację. Do turnieju przystąpią w 7-osobowym składzie!

Dzisiejszego popołudnia organizacja za pośrednictwem Twittera poinformowała o dołączeniu do głównego składu nowego zawodnika, a jest nim Mads „vester” Vestergaard. Trzeba przyznać, że 19-letni Duńczyk jest szerzej nieznany na profesjonalnej scenie CS:GO. Od jakiegoś czasu występował w akademii Astralis i to właśnie stamtąd przeniesiono go do głównego składu.

Włodarze przekazali fanom, że taki zabieg ma na celu pokazanie, że Astralis Talent również jest częścią organizacji. Jednak wobec samego vestera nie ma oczekiwań, że będzie w stanie walczyć z najlepszymi drużynami na świecie. Jednakże jeżeli pojawi się konieczność, to zagości on na serwerze i zaprezentuje swoje umiejętności szerszej publiczności na IEM Katowice 2021.

Co ciekawe nie tylko Astralis zdecydowało się zgłosić skład liczący więcej niż pięciu graczy. Podobnie postąpiło szwedzkie Ninjas in Pyjamas, które jako rezerwowych posiada dwóch graczy ze swojej akademii i są nimi Anton „⁠Sapec⁠” Palmgren oraz Tim „⁠Mann3n⁠” Isak. W przypadku duńskiej ekipy vester jest dopiero siódmym zawodnikiem, gdyż szóstym jest dobrze znany Lucas „Bubzkji” Andersen. Duńczycy zmagania na IEM rozpoczną już jutro, a ich rywala poznamy dzisiaj w godzinach wieczornych, gdy zakończy się ostatnie spotkanie fazy Play-In.

Czy ujrzymy vestera na serwerze w trakcie IEM Katowice 2021? Jeżeli Astralis nie zostanie postawione przed koniecznością, czyli wszyscy zawodnicy będą zdrowi i w pełni sił to szanse na to są raczej niewielkie. Niemniej jednak na pewno będzie to ciekawa przygoda i cenna lekcja dla młodego Duńczyka!

Pełny skład Astralis prezentuje się następująco:

  • Lukas „⁠gla1ve⁠” Rossander
  • Nicolai „⁠device⁠” Reedtz
  • Peter „⁠dupreeh⁠” Rasmussen
  • Emil „⁠Magisk⁠” Reif
  • Andreas „⁠Xyp9x⁠” Højsleth
  • Lucas „⁠Bubzkji⁠” Andersen (rezerwowy)
  • Mads „⁠vester⁠” Vestergaard (rezerwowy)
Zobacz komentarze