Oficjalnie: Arcy dołącza pod skrzydła Codewise Unicorns!

taz Foto: ESL Polska

Organizacja Codewise Unicorns oficjalnie poinformowała, że rozstaje się z dotychczasowym składem CS:GO i przyjmuje pod swoje skrzydła zespół Wiktora "TaZa" Wojtasa.

- Pora napisać kolejny rozdział polskiego esportu. W ten oto sposób od dziś nasza organizacja przejmuje nową drużynę z jej nazwą. Aristocracy to część ważnej dla nas historii polskiego esportu. To w zasadzie zalążek polskiego CS’a, który pamiętają nasi założyciele - Robert i Alex Grynowie. Przejmując Aristocracy wraz z nazwą chcemy przywrócić jednocześnie polskiego CS’a do czasów jego świetności. Pragniemy zatem oficjalnie przywitać - czytamy na stronie organizacji.

Dołączenie Aristocracy do Codewise Unicorns oznacza również koniec współpracy z dotychczasowym składem CS:GO, który ostatnimi czasy borykał się ze sporymi problemami kadrowymi, a co za tym idzie brakiem sukcesów sportowych.

- . Dziś nastąpił dla nas koniec pewnej ery - ery Jednorożców. W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym zawodnikom - Szymon 'Crityourface' Pluta, Łukasz 'azizz' Kałkowski, Eryk "leman" Kocęba, Alan "mepson" Ciszewski, Damian 'Falon' Tworek, Mateusz "Morfan" Świętochowski, Maciej "Luz" Bugaj, oraz ich trenerowi, Damian "MdN" Kisielewski. To razem z Wami wspólnie budowaliśmy organizację, to dzięki Wam jesteśmy dziś tutaj i podejmujemy kolejny krok, który zamyka część pięknej historii i otwiera kolejny rozdział - napisano na socialach organizacji.

Skład Aristocracy prezentuje się następująco:

  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Paweł „dycha” Dycha
  • Mariusz „Loord” Cybulski – <em>trener</em>

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze