Arcane Wave awansuje na DreamHack Showdown Summer! Dołączyć do nich może Izako Boars Ladies

Arcane Wave Foto: Arcane Wave

W piątkowy wieczór rozgrywane były kwalifikacje do żeńskiego turnieju CS:GO DreamHack Showdown Summer 2020 Europe. Do zgarnięcia były cztery miejsca na głównym turnieju, z których jeden trafił w ręce zawodniczek Arcane Wave. Ze względu na wyjątkowe okoliczności wciąż toczy się gra o jedno z czterech miejsc, a drużyną, która wciąż ma szansę na awans do turnieju jest ekipa Izako Boars Ladies.

Arcane Wave pewnie poradziły sobie ze wszystkimi przeciwniczkami. Mistrzynie Polski ostateczny bój o awans stoczyły z XPG Invicta, ale po trzech mapach to Paula "POLIN" Wasilewicz i jej koleżanki cieszyły się ze zwycięstwa.

Co ważne, w grze o awans wciąż pozostaje ekipa Izako Boars Ladies. Początkowo polki przegrały swój mecz z ekipą Wagwan, ale jak się okazało rywalki w trakcie meczu oglądały spotkanie na Twitchu.

Na szczęście sprawa szybko została nagłośniona i Wagwan pożegnało się z turniejem. Teraz o ostatnie miejsce na turnieju zawodniczki Izako Boars zagrają najprawdopodobniej w ten weekend z żeńską ekipą Vodafone Giants.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze