Anonymo rzutem na taśmę wywalczyło awans do głównej fazy Spring Sweet Spring 3

innocent
innocent Foto: Maciej Kołek / Anonymo Esports

Faza regionalna trzeciej edycji Spring Sweet Spring okazała się połowicznie udana dla polskich ekip. Z dwóch tylko jedna zdołała wywalczyć awans do głównego etapu. Wczorajszego popołudnia w decydującym starciu tej sztuki dokonali zawodnicy Anonymo.

Po dwóch porażkach i dwóch zwycięstwach w meczu drużyn z bilansem 2-2 polskim graczom przyszło mierzyć się z rosyjską formacją 1WIN. Pierwszą mapą był Dust II, czyli wybór ekipy ze Wschodu. Tam, pomimo podjętego powrotu to po dogrywce zwyciężyli Rosjanie. Druga lokacja, czyli Nuke poszedł już zupełnie po myśli Snaxa i spółki. Zdominowali oni rywala i zwyciężyli 16:4. Na decydującej mapie, jaką był Mirage, było już naprawdę gorąco. W pewnym momencie Polacy przegrywali już 10:5, w drugiej połowie udało im się jednak wrócić na odpowiednie tory i wygrać 16:13, a tym samym cały mecz wynikiem 2:1.

Niestety, w fazie regionalnej Spring Sweet Spring 3 mieliśmy aż cztery polskie formacje. Poza wspomnianym już Anonymo udział brały także Wisła All in! Games Kraków, PACT oraz HONORIS. Pierwsze dwie odpadły jeszcze w grupie, a HONORIS z bilansem 1-3 zakończyło fazę systemu szwajcarskiego. Tylko Snaxowi i spółce udało się wywalczyć awans do głównego turnieju, który rozpocznie się już za dwa dni!

Zobacz komentarze